Huawei P30 Pro – flagowiec Huawei to bardzo udany smartfon tego producenta. Jednak, jako jeden z najwyższych modeli jest relatywnie drogi, dlatego tym bardziej warto zadbać o jego ochronę.

Etui Huawei P30 Pro

Huawei P30 Pro jest bardzo wymagający, jeżeli chodzi o etui ze względu na swój opływowy kształt i liczne zakrzywienia. W naszej ofercie posiadamy bardzo wiele rodzajów dedykowanych etui dla Huawei P30 Pro tak, by każdy mógł znaleźć idealny model dla siebie. Entuzjaści niewidocznych etui na telefon typu clear na pewno znajdą coś dla siebie. Cechą charakterystyczną tego modelu są piękne odbijające światło obudowy dlatego etui na telefon przeźroczyste z częściowo nadrukowanym tyłem, jakie proponujemy w modelu Crystal Desgin, na Huawei P30 Pro prezentują się wyjątkowo pięknie.

https://www.etuo.pl/etui-huawei-p30-pro-etuo-crystal-design

A może oryginalne etui, na Huawei P30 Pro?

Nowością na rynku etui na telefon są modele, które swoim wyglądem przypominaj drewno – Wood Case. Takie orygnialne etui doda charakteru i niepowtarzalności naszemu smartfonowi, na pewno przypadnie także do gustu większości mężczyzn. Bardzo wygodne w użytkowaniu i niesamowicie praktyczne są etui typu portfelowego – Wallet Book i Wallet Book Fantastic. Pokrowce tego typu bardzo dobrze zabezpieczają nasz smartfon, a do tego są wygodnym sposobem na to, żeby zabrać ze sobą karty, czy pieniądze. Osoby wykorzystujące smartfon w inny niż klasyczny sposób, np. do czytania książek, czy oglądania filmów, docenią funkcję, jaką zapewniają wallet book, dzięki czemu można w wygodny sposób postawić telefon.

https://www.etuo.pl/etui-huawei-p30-pro-wood-case

Huawei P30 Pro etui

Podobne funkcje do Wallet Book, ma etui Flip Fantastic, które posiada odwrotny sposób otwierania. Ciekawe nadruki, jakie posiadają, będą ozdobą naszego smartfona. Ciekawym rozwiązaniem jest też Atrax smart look, które jest jednym z zamykanych etui, dającym możliwość sprawdzenia godziny, czy nieodebranych połączeń bez konieczności otwierania pokrowca. Rozwiązanie to bardzo dobrze sprawdza się w praktyce, kiedy w dyskretny sposób chcemy sprawdzić stan połączeń na naszym smartfonie.

https://www.etuo.pl/etui-huawei-p30-pro-flip-fantastic

Etui Huawei P30 Pro – zapewnienie koniecznej ochrony

Posiadanie etui dla Huawei P30 Pro jest bardzo ważne pomijając wszelkie wartości estetyczne –  chodzi o bezpieczeństwo. O każdy telefon należy dbać. Jednak modele wykonane ze szkła wymagają szczególnej ochrony, ponieważ są znacznie bardziej podatne na urazy niż ich aluminiowi kuzyni.

https://www.etuo.pl/etui-huawei-p30-pro-etuo-aluminum-fantastic

Smartfon stanowi obecnie przedłużenie naszej ręki zarówno w przenośni, jak i dosłownie. Wielu z nas w zasadzie rzadko się ze swoim smartfonem rozstaje, dlatego o upadek, czy inne uszkodzenie wcale nie jest trudno. Warto więc się przed nimi zabezpieczyć nabywając odpowiednie etui do naszego cennego urządzenia.